kulturalnie, przegląd

Kulturalnie – grudzień’15

To już ostatni post z  serii Kulturalnie w tym roku. Z jednej strony trochę smutno, a z drugiej nie mogę się doczekać nowości 2016 roku. 🙂

FILM

0436745

„Córki dancingu” muszę powiedzieć, że jak na polską komedię jej fabuła mnie dość zainteresowała. W opisie możemy przeczytać, że jest to historia dwóch nastolatek/ syren – Złota i Srebrna – które jakimś cudem przenoszą się do lat 80. No sami przyznajcie całkiem ciekawie się zaczyna.

Premiera: 25 grudnia 2015

0443324

„Wszystko zostanie w rodzinie” – dośc nietypowy film jak na grudzień, ponieważ jego akcja rozgrywa się w gorącej Brazylii. Miłość, młodość, zabawa, bogactwo to słowa klucze tego filmu.

Premiera: 11 grudnia 2015

thumbs_plakat_size200_0000117931

„Kochajmy się od święta” – musiałam dodać jakiś świąteczny film. Osobiście z takimi filmami mam relację love/hate, czasami mogłabym oglądać godzinami, a innym razem najchętniej wyrzuciłabym wtedy telewizor. Ale wracając do fabuły filmu… „ukochana” rodzina ma okazję spotkać się w tą wyjątkową noc, ale czym byłaby dobra bożonaodzeniowa komedia bez katastrofy.

Premiera: 04 grudzień 2015

3224_gl

„Mandarynka” – i znowu powracamy do gorących klimatów, tym razem Los Angeles, choć akcja rozgrywa się w Wigilię Bożego Narodzenia. Wściekła prostytutka przmierza kilometry aby wymierzyć sprawidliwość na swoim chłopaku, który zdradzał ją w czasie kiedy ona była w areszcie.

Premiera: 11 grudzień 2015

zdj. film.wp.pl

KSIĄŻKA

Królowa-i-Faworytka

„Królowa i faworytka” Myślę, ze ta pozycja zaciekawi przedewszystkim osoby, które czytały serię „Rywalki”. W tej oto części będziemy mogli poznać historię zdobycia korony przez Amberly, oraz kulisy miłościa Marlee i Cartera.

zdj. bookgeek.com

Grudzień troszeczkę słabszy pod względem ksiązkowym, ale ja chyba i tak nie będę się nudzić. W końcu czeka na mnie tona filmów świątecznych do obejrzenia. 🙂

A wy jakie macie kulturalne plany na grudzień ?

Laura,
xoxo

Reklamy
Zwykły wpis

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s